MENU:
PANEL
KLIENTA
Search
Close this search box.

PROCES TWORZENIA
STRON WWW

Proces tworzenia stron WWW obejmuje konsultacje z klientem, projektowanie, programowanie, testowanie, wdrażanie i wsparcie. Krok po kroku, od pomysłu do finalnego produktu, zapewniając kompleksowe podejście do realizacji celów klienta.

Zapoznaj się z naszym procesem tworzenia stron www

Poznaj nasz proces tworzenia stron internetowych – po złożeniu zamówienia na stronę lub sklep internetowy skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące Twojej strony Internetowej. Jeśli masz już jakiś pomysł  i chciałbyś, aby wykonana prze nas strona wyglądała w następujący sposób przedstaw nam swoją wizję, a my postaramy się ją odwzorować tworząc dla Ciebie indywidualny projekt strony. Jeśli natomiast nie masz jeszcze pomysłu, możemy również wykonać dla Ciebie projekt strony zgodny z tematyką Twojej firmy. Taki projekt możemy następnie dowolnie modyfikować, zmieniając dosłownie wszystko co tylko zechcesz! Dzięki temu wykonana przez nas strona Internetowa spełni Twoje wymagania.

Średni czas realizacji wstępnego projektu to tylko 2 dni, gdy tylko wykonamy wstępny projekt Twojej strony internetowej, przesyłamy Ci do niego dostęp, a następnie słuchamy uwag i nanosimy ewentualne poprawki. Gdy wszystko jest gotowe i śmiało będziesz mógł powiedzieć, że jesteś zadowolony wdrażamy Twoją stronę indeksując ją w Google. Dzięki temu Twoją stronę będzie można w łatwy sposób wyszukać w Internecie! Po wykonanej pracy przekazujemy Ci pełen dostęp do Panelu WordPressa, oraz domeny i hostingu. Dodatkowo możemy załączyć filmiki instruktarzowe pokazujące w jaki sposób możesz w przyszłości samodzielnie edytować treści, zdjęcia itp na swojej stronie Internetowej.  W razie potrzeby zawsze służymy pomocą ! Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem czatu facebooka. Zawsze staramy się jak najszybciej udzielić pomocy.

Podczas tworzenia strony internetowej istnieje proces, z którego korzysta większość projektantów oraz nasza agencja interaktywna Lublin. Ten proces obejmuje wszystkie etapy od podęcia decyzji o tworzeniu strony internetowej do jej zbudowania i uruchomienia.

Chociaż wszystkie kroki są ważne, ilość czasu, który poświęca się na na poszczególne z nich zależny jest od agencji interaktywnej. Niektórzy projektanci wolą dużo planować przed budową, ale za to poświęcają np. niewiele czasu na marketing. Nasza agencja interaktywna Lublin stawia na zrównoważony podział, tak aby nie zaniedbywać poszczególnych kroków. To właśnie dlatego otrzymujesz kompleksową usługę stworzenia witryny internetowej!

1. Określenie jaki jest cel witryny?

 

Przeprowadzamy wywiad, aby ustalić przeznaczenie witryny i ustalić cele strony internetowej, co pomoże określić grupę docelową, Twoich przyszłych klientów.

Cele są przydatne w przypadku większości witryn, ponieważ pomagają zmierzyć skuteczność witryny i określają czy warto ją rozwijać i ulepszać.

Znajomość docelowych odbiorców witryny może pomóc w tworzeniu elementów projektu, a także odpowiedniej treści. Witryna skierowana do seniorów będzie miała zupełnie inny charakter niż witryna skierowana do nastolatków.

2. Etap planowania projektu strony internetowej

 

Wiele osób uważa, że właśnie w tym momencie wskakuje się do edytora stron internetowych i zaczyna budować, ale najlepsze strony zaczynają się od planu i rozpoczynają ten plan jeszcze przed zbudowaniem pierwszego szkieletu.

Wykonany przez nas plan projektu będzie zawierać:

-Szczegóły dotyczące architektury informacji.

-Planowaną strukturę strony.

-Mapę serwisu stron do zaprojektowania i zbudowania.

-Szczegóły techniczne, takie jak użycie potrzebnych skryptów. Wybór wersji  PHP. Informację czy potrzebujesz koszyka na zakupy i tak dalej.

3. Projektowanie zaczyna się po zaplanowaniu

 

To właśnie tutaj zaczynamy się najlepszy moment – od frazy projektowanie stron Internetowych. Na tym etapie wykonujemy:

-Makiety i układ Twojego projektu;

-Wybieramy kolor, w tym tworzymy schemat kolorów dla witryny tak, aby harmonijne współgrały ze sobą te kolory.

-Planujemy motyw Twojej witryny, w tym dekoracyjne obrazy i ikony, oraz favicon witryny (ikonka obok karty w przeglądarce).

4. Zbieranie i tworzenie zawartości witryny

 

Treść jest tym, po co ludzie odwiedzają Twoją witrynę. Może to obejmować tekst, obrazy i multimedia. Wysyłając nam przygotowany z wyprzedzeniem tekst, możemy łatwiej rozpocząć budowę witryny i zaprojektować stronę pod odpowiednią ilość tekstu.

Tekst: mogą to być artykuły, posty na blogu, listy, recenzje lub cokolwiek, o czym chcesz pisać w swojej witrynie.

Grafika: możesz przesłać nam swoje zdjęcia, realizacje itp. Od siebie udostępniamy opłacany przez nas bank zdjęć.

Zadbamy o rozmieszczenie treści na stronie, oraz wybranie odpowiedniego formatu dla Twoich obrazów.

Pamiętaj jednak, że warto poświęcić trochę czasu na napisanie dobrego, wartościowego tekstu, który nam podeślesz. Ponieważ, skopiowany tekst od konkurencji lub tekst wygenerowany przez sztuczną inteligencję może mieć katastrofalny wpływ na Twoją stronę internetową. Google nie lubi powielanej treści! W razie potrzeby nasz Copywriter Lublin, pomoże napisać wartościowy tekst zoptymalizowany pod kontem SEO (pozycjonowania).

5. Rozpoczęcie budowy witryny

 

To właśnie tutaj zaczynamy się najlepszy moment – od frazy projektowanie stron Internetowych. Na tym etapie wykonujemy:

-Makiety i układ Twojego projektu;

-Wybieramy kolor, w tym tworzymy schemat kolorów dla witryny tak, aby harmonijne współgrały ze sobą te kolory.

-Planujemy motyw Twojej witryny, w tym dekoracyjne obrazy i ikony, oraz favicon witryny (ikonka obok karty w przeglądarce).

6. Testowanie strony internetowej

 

Testowanie witryny ma kluczowe znaczenie zarówno w fazie budowania, jak i po jej zbudowaniu. Podczas tworzenia wyświetlamy podgląd strony, aby upewnić się, ze kod działa poprawnie.

Następnie upewniamy się czy:

-Czy witryna spełnia cele określone w kroku pierwszym.

-Czy wszystkie funkcje techniczne (HTML, CSS, skrypty itd.) działają poprawnie. 

7. Pozycjonowanie strony internetowej i marketing

 

Niektórzy na początku uważają, że nie potrzebują robić marketingu swojej strony internetowej. Ale jeśli zależy Ci, na tym, aby ludzie odwiedzali Twoją stronę a sama strona zajmowała wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania pozycjonowanie może okazać się to konieczne. Istnieje wiele sposobów, aby Twoja strona dobrze się pozycjonowała i wcale nie musisz wydawać dużo pieniędzy.

Najczęstszym sposobem na przyciąganie ludzi do witryny jest SEO czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Opiera się to na bezpłatnych wynikach wyszukiwania, a odpowiednio optymalizując witrynę, pomagasz większej liczbie potencjalnych klientów odnaleźć Cię w Internecie. Tym samym zwiększając swoja sprzedaż!

8. Utrzymanie strony internetowej

 

Najlepsze strony internetowe cały czas się zmieniają. Właściciele zwracają na nie uwagę i dodają nowe treści, a także aktualizują istniejące już treści. Dodatkowo, w końcu, prawdopodobnie będziesz chciał dokonać przeprojektowania, aby projekt był również aktualny.

Ważnymi częściami konwersji jest:

Utrzymanie treści, powinieneś cały czas dodawać aktualizacje do swojej witryny. Dlatego blogi są tak ważne, ponieważ ułatwiają dodawanie nowych treści. Powinieneś także okresowo ponownie czytać istniejące treści i aktualizować fragmenty.

W naszej agencji interaktywnej posiadamy w ofercie usługę: obsługa stron internetowych, dzięki czemu Twoja strona cały czas będzie aktualna!

Zobacz również:

SKORZYSTAJ Z WYCENY!

PANEL KLIENTA

Panel w przebudowie,
Zapraszamy wkrótce.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE