MENU:
PANEL
KLIENTA
Search
Close this search box.

REGULAMIN SKLEPU

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naszego sklepu. Dokument ten zawiera zasady korzystania z naszych usług, warunki zakupów oraz prawa i obowiązki klienta. Zapewniamy, że nasz regulamin jest przejrzysty i klarowny, abyś mógł/mogła dokładnie zrozumieć zasady, na których opiera się nasza działalność. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regulaminu, jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby udzielić Ci wszelkich niezbędnych wyjaśnień.

Sprzedający „DKronos” Daniel Kaźmierczak, tel: 519-585-908

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ( 519-585-908 ), mailowego (biuro@dkronos.pl), lub poprzez nasz formularz kontaktowy dostępny w zakładce „kontakt”

DKRONOS – To rzetelna, godna zaufania firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem stron i sklepów internetowych, pozycjonowaniem stron www, hostingiem, marketingiem internetowym, oraz projektami graficznymi.

Firma Dkronos posiada profesjonale serwery hostingowe.

Każda strona jest tworzona indywidualnie ściśle pod wymogi naszego Klienta. Oferujemy tanią i przejrzystą ofertę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat. System CMS WordPress + bonus „edytor graficzny”, który służy do edycji treści na stronie, (bardzo prosty i intuicyjny). Strony tworzymy na gotowo z umieszczonymi i rozmieszczonymi zdjęciami i tekstem. Do wszystkich zleconych projektów podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Każde powierzone zadanie stanowi dla firmy dkronos nowe wyzwanie, a główny cel to satysfakcja Klienta. Proponujemy oryginalne i unikalne projekty, które będą zgodne z potrzebami Twojej firmy. Zawsze dążymy do spełnienia oczekiwań, jakie stawia przed nami Klient. Przy tworzeniu serwisu www Twojej firmy staramy się dbać o to, by była ona jak najbardziej funkcjonalna i interesująca dla odwiedzających ją potencjalnych klientów. Oferta zawiera wykonanie serwisu www/strony/sklepu/bloga www w języku polskim (wykonujemy również strony w innych językach oraz strony wielojęzyczne, w tym celu prosimy o kontakt). Dokonując zakupu, zgadzają się Państwo na otrzymanie faktury (w formie cyfrowej) na adres mailowy z którego zrobiono zakupy. Jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ z nipem należy podać nip i nazwę firmy przy składaniu zamówienia, w innym wypadku zostanie wystawiona faktura imienna bez nip-u.

Jesteśmy legalnie działającą firmą do każdego zamówienia wystawiam faktury (korzystamy ze zwolnienia z vatu). “DKRONOS” DANIEL KAŹMIERCZAK; Turka 259c, 20-258 Lublin. NIP: 713-312-13-38, REGON: 523341242; www.dkronos.pl , biuro@dkronos.pl, mBank: 68 1140 2004 0000 3702 8297 0494

REGULAMIN

 1. Wystawiającym ofertę jest firma “DKRONOS DANIEL KAŹMIERCZAK”, zwaną dalej Sprzedającym lub Firmą DKRONOS.
 2. Zgodnie z art. 384. $ 1. Kodeksu Cywilnego, treść niniejszego Regulaminu jest wiążąca dla każdej ze stron transakcji. Regulamin dotyczy wszystkich zamówień realizowanych za pośrednictwem serwisu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. Osoba dokonująca zakupu, zwana Kupującym, dokonuje zakupu usługi wykonania strony-sklepu-bloga internetowego na podstawie ustalonych z Klientem wytycznych.
 4. kontakt email – biuro@dkronos.pl – tel – 519-585-908 działamy 7 dni w tygodniu. Po zakupie prosimy podać email do kontaktu . Materiały: treść, zdjęcia, nazwę domeny, wytyczne- na stronę należy wysyłać w jednym pliku tekstowym, na adres biuro@dkronos.pl od razu po zakupie oferty co przyspieszy i ułatwi tworzenie.
 5. Złożenie zamówienia lub dokonanie opłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 6. Dokonując zakupu na aukcjach firmy Dkronos, zgadzają się Państwo na otrzymanie faktury/paragonu (w formie cyfrowej) . Faktura wystawiana jest niezwłocznie po zakupie jeśli kupujący wpisze dane do faktury oraz NIP. W przypadku nie podania NIPU wystawiana jest faktura na osobę prywatną.(Jeżeli chcesz otrzymać FAKTURĘ, a nie zaznaczyłaś/eś w formularzu dostawy opcji “chcę Fakturę” prosimy o natychmiastowe przesłanie nam informacji z danymi firmy i numerem NIP !!! W innym przypadku zostanie wystawiona faktura bez numeru NIP.)
 7. Oferty dotyczą usługi stworzenia prostej strony/sklepu internetowego z kilkoma podstronami- do 10 podstron, mogącymi zawierać dodatki i wtyczki z opisu oferty. Treści potrzebne do stworzenia strony internetowej przesyła Klient. Większe projekty, inne funkcjonalności należy wcześniej uzgodnić.
 8. Strona posiada wymienione w opisie aukcji dodatki oraz funkcjonalności. Elementy, nieujęte na tej aukcji, podnoszą koszt usługi i trzeba je wcześniej uzgodnić. Firma DKRONOS nie ponosi odpowiedzialności za treści dostarczone przez Zamawiającego.
 9. Zamawiający ma prawo odstąpić od Umowy jeśli w ciągu 14 dni od zakupu nie dostarczono mu wykonanej strony www lub projektu. Jeśli sprzedający poczynił już jakieś działania: Wykupił domenę, utworzył konto hostingowe, wykonał projekt strony, to zwrot wpłaty jest niemożliwy.
 10. Wykonawca zastrzega sobie prawo do rezygnacji z projektu, jeśli uzna, że wymagania Klienta wychodzą poza jego kompetencje/ofertę.
 11. Czas tworzenia strony to zwykle ok. 2 – 7 dni od przesłania kompletnych materiałów. Kolejny etap to poprawki. Długość czasu poświęconego nad stroną i poprawkami jest uzależniona od budżetu strony. Poprawki tanich stron do 600zł wykonuje do 5 dni, pozostałe do 14 dni. Dodatkowe poprawki przekraczające podane ramy czasowe odbywają się za uzgodnioną dopłatą.
 12. Klient, po otrzymaniu zrealizowanej strony www, nie może usuwać elementów identyfikujących twórcę projektu (info o autorze w stopce).
 13. Wszelkie materiały dostarczane przez Kupującego nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich.
 14. Firma DKRONOS Daniel Kaźmierczak nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia, które spowodowane zostały z przyczyn niezależnych, takie jak kataklizmy, działanie czynników i osób trzecich, przerwy w dostawie energii elektrycznej, Internetu.
 15. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w przypadku niedostarczenia materiałów od zamawiającego lub utrudniony kontakt z zamawiającym.
 16. Sprzedający w czasie realizacji korzysta z posiadanych przez siebie płatnych lub darmowych banków zdjęć. Na życzenie klienta istnieje możliwość użycia innych zdjęć płatnych, ale ich zakup Zamawiający dokonuje we własnym zakresie.
 17. Jeśli kupujący zakupi ofertę i w ciągu 14 dni nie prześle materiałów i wytycznych do strony, to zlecenie jest traktowana jako zakończone i zrealizowane bez możliwości zwrotu wpłaty czy żądania wykonania usługi. Po 14 dniach od zakupu niemożliwy będzie zwrot wpłaty.
 18. Oferujemy bezterminową pomoc techniczna dla stron umieszczonych na moich serwerach. Istnieje możliwość zdalnej pomocy poprzez zdalny pulpit (Google chrome) jeśli klient ma problem z edycją i potrzebuje wsparcia.
 19. Nie wykonujemy stron dla konkurencyjnych agencji bez wcześniejszego ustalenia warunków.
 20. Usługi dodawane gratis – bezpłatnie do oferty (serwer, domena, pozycjonowanie, logo) nie mogą stanowić podstawy do roszczeń finansowych kupującego. Niemniej sprzedający dochowa należytej staranności w realizacji tych dodatków. Pozycjonowanie strony w ofercie jest to pozycjonowanie podstawowe, aby strona zaistniała w sieci i pojawiła się z podstronami w wyszukiwarce google. Skuteczne pozycjonowanie strony to wielomiesięczny proces, na który oddziaływanie ma wiele czynników. Nie gwarantuje określonej pozycji strony w wyszukiwarce google. Warunkiem pozycjonowanie jest zastosowanie się do wskazówek DKRONOS oraz dostarczenie min 6 artykułów tematycznie związanych z tematyką strony.
 21. Po przekazaniu strony www i dostępu do panelu strony DKRONOS nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia strony przez klienta. Edycję strony należy prowadzić rozważnie, robiąc wcześniej kopię bezpieczeństwa, lub korzystając z oferowanej przez nas obsługi stron internetowych.
Zobacz również:

PANEL KLIENTA

Panel w przebudowie,
Zapraszamy wkrótce.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

SKORZYSTAJ Z WYCENY!