MENU:
PANEL
KLIENTA
Search
Close this search box.

Tworzenie stron internetowych Radom

Tworzenie stron internetowych Radom

Spis Treści

Profesjonalna Strona Internetowa to niezbędny element współczesnego biznesu. W dzisiejszych czasach każda firma, organizacja lub osoba prowadząca działalność w Internecie potrzebuje własnej strony internetowej. Agencja SEOBIT Tworzenie stron internetowych Radom oferuje kompleksową usługę od początku do końca.  biuro@seobit.pl

Co możemy ci zaoferować?

➢Profesjonalną stronę internetową z indywidualny wyglądem

➢ Rejestrację domeny dla klienta – domena będzie twoją własnością

➢ Utworzenie konta hostingowego plus skrzynki email w domenie

➢ Roczne pozycjonowanie strony SEO na 8 fraz

➢ Copywriting 100% tekstu na stronę www -nasz copywriter przygotuje treść strony

➢ Stworzymy logo na potrzeby strony internetowej www

➢ System CMS WordPress – najpopularniejszy system zarządzania treścią

Strony internetowe Radom – nasza agencja oferuje państwu nowoczesną stronę internetową www tworzoną indywidualnie pod wymagania klienta. Nasze strony internetowe wyróżniają się niepowtarzalnością, indywidualnością i dopracowaniem wersji na telefon, komputer i tablet. Każda zrealizowany projekt strony internetowej jest zoptymalizowany pod SEO wyszukiwarki Google oraz gotowy do pozyskiwania klientów dla twojej firmy. Strony tworzymy estetyczne z zachowaniem zasad UX programowania. Funkcjonalność i łatwość edycji strony internetowej jest kluczem w pozyskaniu klientów dla twojego biznesu. Nasze strony inernetowe są tworzone nieszablonowo. Do każdej strony internetowej www klienta podchodzimy indywidualnie.
Ze stroną dostajesz gratis dodatki:  serwer, domenę, logo, SEO. Strona internetowa oparta będzie o najlepszy i najpopularniejszy system zarządzania treścią CMS WordPress z wizualnym edytorem treści do łatwej edycji. ☞ Wysyłasz tylko nazwę domeny! Projektujemy stronę www, Copyrighter pisze teksty i wpisy SEO na całą witrynę do 50 000 znaków! ☞ Poprawki w projekcie strony internetowej do zadowolenia klienta! Www.seobit.pl biuro@seobit.pl

Strony internetowe Radom

Jak tworzone są strony internetowe w agencji Seobit?

Strony internetowe w agencji SEOBIT są tworzone zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie marketingu cyfrowego. Wszystkie strony tworzone są w celu wzmocnienia widoczności marki i przyciągnięcia większej ilości ruchu. Proces tworzenia stron internetowych w agencji SEOBIT składa się z kilku kroków:

1. Analiza potrzeb i badanie konkurencji:
Najpierw przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb i celów naszych klientów oraz badamy konkurencję. Dzięki tej analizie możemy zidentyfikować słabe punkty naszych konkurentów i wypracować strategię w celu wykorzystania tych słabych punktów do naszej korzyści. Możemy na etapie analizy zaproponować ciekawe rozwiązania na tworzoną stronę internetową.
2. Projektowanie:
Po zidentyfikowaniu potrzeb naszych klientów i analizie konkurencji projektujemy stronę internetową z uwzględnieniem wszystkich założeń naszych klientów. Używamy najnowszych narzędzi i technologii, aby móc tworzyć strony internetowe, które są łatwe w obsłudze i zapewniają dobre doświadczenie. Tworzona strona internetowa ma odzwierciedlić wizję klienta i nasze pomysły.
3. Optymalizacja SEO:
Po projektowaniu strony internetowej przeprowadzamy optymalizację SEO, a w zasadzie równolegle z procesem tworzenia wdrażane są dobre praktyki SEO. Optymalizacja obejmuje wszystkie aspekty, od optymalizacji treści do optymalizacji kodu, aby strona internetowa była bardziej widoczna w wyszukiwarkach. Wynik pozycjonowania ma być satysfakcjonujący dla klienta.
4. Testowanie strony internetowej:
Na koniec przeprowadzamy testy strony internetowej, aby upewnić się, że wszystko działa, jak należy. Testy te obejmują testy funkcjonalne, testy wydajności i testy użyteczności. Każda podstrona jest sprawdzana na różnych urządzeniach.

Tworzenie stron internetowych Radom

Po zakończeniu tworzenia strony internetowej w agencji SEOBIT nasz zespół zapewnia klientom wsparcie techniczne i szkolenia, aby upewnić się, że strona internetowa będzie zawsze działać bez zarzutu. Każdy klient może liczyć na pomoc techniczna bezterminową.

Tworzenie stron internetowych Radom

Co jeszcze dostaniesz ze stroną internetową?

➢DOMENA — zarejestruję na twoje dane, (.pl, com,pl, org.pl,), dzięki temu domena staje się Twoją własnością!

➢SERWER – dostajesz 5 GB konto  z certyfikatem SSL, backupem, pocztą email, z pełnym dostępem administracyjnym ( Direct Admin).

➢ CERTYFIKAT SSL – Bezterminowo, poświadczające wiarygodność domeny. Szyfrowana zabezpieczona strona HTTPS.

➢LEGALNE ZDJĘCIA – Dysponujemy komercyjnym bankiem 3mln legalnych zdjęć, możesz  korzystać w przyszłości na potrzeby strony.

➢ POPRAWKI DO ZADOWOLENIA KLIENTA- Wysyłasz treści i info czego wymagasz, a my kompleksowo zajmiemy się całą resztą i pokazujemy Ci gotowy projekt strony. Wprowadzimy zmiany i  poprawki do pełnego zadowolenia!

➢FAV- ikona favicon widoczną w pasku przeglądarki

➢ Wielojęzyczny serwis – Żaden problem, dzięki zainstalowanej wtyczce, strona będzie tłumaczona na dowolny język.

➢ Blog / aktualności – podzielisz się newsami z klientami a dodatkowo blog ma kluczowe znaczenie pod SEO.

➢ Formularze kontaktowe na stronie- klienci z poziomu strony napiszą do ciebie wiadomość. Zabezpieczone  ReCapcha przed niechcianym SPAMem.

➢Galeria zdjęć –  realizacji / oferty / Portfolio oraz dostęp do legalnego komercyjnego banku zdjęć

Strony Internetowe Radom

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

➢ Pozycjonowanie SEO 8 fraz – 12 miesięcy w Google. Dodajemy słowa kluczowe i meta opisy dla każdej podstrony oraz tworzymy unikalne linkowanie strony z naszego zaplecza.

➢Indeksowanie – Wykonaną stronę zgłaszamy do zaindeksowania w Google, aby strona od razu pojawiała się w wynikach wyszukiwania.

➢ Google Search Console –  będziesz miał wgląd w to ile było wejść na stronę oraz jakie słowa kluczowe wyszukiwali klienci.

➢ SEO optymalizacja strony – pod kątem SEO ustawienie hierarchii nagłówków, wewnętrznego linkowania między stronami, Tagi.

➢ Pozycjonujemy 8 fraz do 0,5mln wyszukań w Google. Dostaniesz dostęp do panelu systemu monitorowania fraz kluczowych.

➢ GOOGLE Maps – stworzona zostanie wizytówka Google Maps. Wizytówka ma kluczowe znaczenie na rynku lokalnym.

➢ Linkowanie – Strona internetowa będzie linkowana z naszego zaplecza SEO. Bezpieczne SEO White SEO to podstawa naszej działalności.

➢Dodana zostanie na stronie www sekcja Bloga z wpisami, które wpływają na pozycję strony w wyszukiwarkach.

➢ Kluczowym aspektem pozycjonowania stron internetowych jest współpraca klienta i zapewnienie dobrej jakości aktualnego tekstu.

Hosting jest ważny

➢ Dostajesz pełny dostęp do profesjonalnego konta hostingowego o pojemności 5 GB

➢ Certyfikat SSL — bezterminowo i bezpłatnie

➢ Skrzynki e-mail w twojej domenie, ochrona antyspamowa.

➢ Bezpieczeństwo- Program antywirusowy serwera WAF Imunify 360

➢ Pomoc techniczna 24/7

➢ BACKUP- Rozszerzone kopie plików do 30 dni

CERTYFIKAT SSL TO PODSTAWA!

➢Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

➢ Bezpłatny i bezterminowy certyfikat SSL (Let’s Encrypt) dostają państwo od nas gratis z serwerem przy tworzeniu strony internetowej.

Zapraszamy! Www.seobit.pl biuro@seobit.pl

https://seobit.pl/strony-internetowe-lublin/
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zobacz również:

PANEL KLIENTA

Panel w przebudowie,
Zapraszamy wkrótce.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

SKORZYSTAJ Z WYCENY!